Zima już za nami!

• autor: mulek_7, 2011-01-31 10:56

Po zimowym okresie przerwy, wracamy do pracy! Zarówno nasz drużyna, jak i jej rywale cięzko już pracują... (więcej w rozwinięciu).

Przygotowania do rundy wiosennej to dla zawodnika jeden z najcięszych okresów w całym piłkarskim roku. Drużyny od B-klasy po Ektraklasę szlifują obecnie formę do występów w ligowych meczach rundy wiosennej. Nasi piłkarze ostatnie 2 tygodnie spędzili przede wszystkim na siłowni. Kolejny, 3 już tydzień przygotowań rownież upłynie podopiecznym trenera Gembali na nabieraniu siły. Raz w tygodniu, nasi chłopcy spotykali się w ramach rozluźnienia na tzw. gierkach szkoleniowych. Potem, zawodnicy Orła przeniosą się na boisko, gdzie będą pracować nad kondycją, dynamiką, szybkością oraz w końcowym fragmencie okresu przygotowawczego nad założeniami taktycznymi. Przed rundą wiosenną sezonu 2010/11 Orzeł rozegra co najmniej 7 meczów sparingowych:

19.02, godz. 14.00, boisko do ustalenia: Orzeł Witkowice - KS Nowy Bieruń (A-klasa Tychy)
26.02, godz. 14.00, boisko do ustalenia: Orzeł Witkowice - LKS Gromiec (A-klasa Chrzanów)
05.03, godz. 14.00, boisko do ustalenia: Orzeł Witkowice - Soła Kobiernice (A-klasa Bielsko-Biała)
09.03, godz. 18.30, boisko KS Imielin: Orzeł Witkowice - Pogoń Imielin (kl. okręgowa Katowice I)
12.03, godz. 14.00, boisko do ustalenia: Orzeł Witkowice - LKS Wieprz (A-klasa Wadowice)
19.03, godz. 14.00, boisko do ustalenia: Orzeł Witkowice - LKS Piotrowice (A-klasa Oświęcim)
26.03, godz. 14.00, boisko Hejnał Kęty: Orzeł Witkowice - Hejnał Kęty (B-klasa Oświęcim)

Dane takie jak data, godzina czy miejscie rozgrywanych spotkań, będa aktualizowane na bieżąco.

Przerwa pomiędzy jesienią a wiosną to także czas okienka transferowego. Wiemy już, że z naszej drużyny odejdą do kęckiego Hejnału bramkarz Łukasz Szymański oraz ostoja naszej defensywy Janusz Tomala. W ich miejsce przybyli bramkarz Artur Radwan z Gronia Bujaków oraz Jacek Gołba (przez ostatni rok wolny zawodnik), brat naszego snajpera Dariusza Gołby. O dalszych ruchach transferowych oraz o kadrze naszego zespołu już niedługo.

Przecieszyn - Orzeł 11.06.09r.