Zmiana trenera

• autor: mulek_7, 2010-08-16 21:05

Orzeł ma nowego trenera!

Zarząd klubu LKS Orzeł Witkowice, podjął decyzje o zwolnieniu Pana Krzysztofa Janeczki z funkcji trenera pierwszego zespołu. Jego miejsce zajmie Pan Józef Gembala! Zajęcia treningowe z wtorku zostały przeniesione na środę, na godzinę 18.00.

Józef Gembala, w przeszłości m.in. wprowadził do wadowickiej VI ligi oświęcimską Unię. Jeszcze do niedawna trener A-klasowego Strażaka Rajsko. Serdecznie witamy nowego trenera w naszym klubie i życzymu mu licznych sukcesów na trenerskiej ławce Orła.  Wszyscy wyrażamy jednocześnie wdzięczność Panu Krzysztofowi Janeczce za ogromy wkład w największe sukcesy naszego klubu. Awans z klasy "B" do "A" oraz 4. miejsce w pierwszym sezonie A-klasowych rozgrywek. Dziękujemy za  ponad 100 meczy zarówno w roli trenera jak i zawodnika.  Życzymy dlaszej, owocnej pracy trenerskiej!

autor: jsduga 2010-08-16 21:30:13

Profil jsduga w Futbolowo No cóż, trzeba podziękować Panu Krzysztofowi za ciężką pracę i wielki trud włożony w ekipę Orła.Szczególne słowa uznania należą się za sezon, w którym ekipa seniorów, jako beniaminek, walczyła o awans od okręgówki. Myślę,że Pan Krzysztof na długo wpisze się w zasługi dla Witkowskiego zespołu. Życzymy również nowemu trenerowi, by praca z naszym klubem dała wszystkim 100% satysfakcji.

autor: orzelek1123 2010-08-16 22:45:10

Profil orzelek1123 w Futbolowo mam pytanie czy w zwiazku z decyzja o zwolnieniu pana Janeczki z obowiazkow trenera zostanie on w klubie jako gracz ?? czy odszedl dewinitywnie??? zgadzam sie z moim przedmowca ze naleza sie serdeczne podziekowania za pieknie chwile na meczach emocje do ostanich minut oraz za ciezko prace wlozona przez niego w klubrnpozdrawiam i zycze dalszych sukcesow:)

autor: shon91 2010-08-17 23:50:33

Profil shon91 w Futbolowo Zgadzam się z panami przedmówcami !!! Ale mam też pytanie czy to nie jest zbyt pochopna decyzja ??!! Ze zwolnieniem trenera hmm?? Fakt porażka boli na start ale czy jeden człowiek uzdrowi drużynę tu musi cały skład pokazać pazur jeden człowiek nie zmieni wyglądu drużyny. Trenerowi Krzysztofowi dziękuję za piękne chwile związane z Seniorami!!! A nowemu trenerowi powodzenia :)

autor: orzelek1123 2010-08-18 12:08:15

Profil orzelek1123 w Futbolowo szkoda ze tak malo osob sie wypowiedzialo:P:P

autor: Ilinoi 2010-08-21 23:37:37

Profil Ilinoi w Futbolowo Krzysztof:) nie przejmuj się taki jest los trenera::) To Twoja praca będzie procentować w najbliższych meczach.Wiesz ,że to nieudolni działacze zmieniają trenerów. Powodzenia T.P.

Orzeł - Polanka 29.08.10r.