Zczuba.tv

Aktualności

Drugi mecz bez punktów.

• autor: mulek_7, 2013-04-21 12:48

Niestety, w 13. kolejce oświęcimskiej A-klasy, "Orły" uległy na własnym stadionie Strumieniowi Polanka Wielka 0:2. (relacja dostępna oraz galeria dostępne).

Orzeł Witkowice - Strumień Polanka Wielka 0:2 (0:1)

25`, 65` Nowak

Skład Orła:

Gacur - Stawowczyk, Sordyl, Borowy - Kasperek (50` Łysoń), Malarz, Achinger, Majdak (80` Migdałek), Chrapkiewicz (55` Adamus) - Bąba (82` Wesołowski), Kukuła.

Niestety, w drugim meczu tej wiosny "Orły" drugi raz bez punktów. Mimo, że pierwsze minuty spotkania należały do Orła, to w końcowym rozrachunku zwyciężył Strumień. W 7 minucie w środku pola uwolnił się Bąba i ładnym podaniem uruchomił Kukułę, ten zagrał do nadbiegającego Majdaka, który uderzył wprost w bramkarza gości. Mecz stał jednak pod znakiem wali i próżno było dalej szukać takich akcji. W 25 minucie przerzut piłki z prawej strony zaskoczył naszych defensorów i futbolówka spadła za linię obrony pod nogi Sebastiana Nowaka, który lobem pokonał interweniującego Gacura i otworzył wynik na 1:0 dla gości. Do końca pierwszej połowy ani z jednej ani z drugiej strony nie było większych szans na zmianę rezultatu spotkania. Po gwizdku rozpoczynającym drugą odsłonę meczu do ataku ruszyli gospodarze. Achinger ładnie  podciął piłkę do wbiegającego w pole karne Chrapkiewicza, ten uderzył z półwoleja i wspaniałą  paradą popisał się bramkarz Strumienia. Kilka minut później z rzutu wolnego z okolic 20 metra minimalnie pomylił się Majdak. Jednak w 65 minucie, po indywidualnej akcji lewą flanką i strzałem nad bramkarzem na 2:0 podwyższył nie kto inny jak Sebastian Nowak. Orzeł strzelił co prawda bramkę, z tym że nieuznaną. W 88 minucie po rzucie rożnym piłkę strącił Kukuła, a ta wpadła wprost na głowę Sordyla, który - jak się okazało po konsultacji sędziego głównego z liniowym - był na pozycji spalonej.