W Rajsku znowu bez punktów.

• autor: mulek_7, 2012-09-09 13:47

"Orły" w 4. kolejce oświęcimskiej A-klasy uległy drużynie LKS Rajsko 1:3. (relacja dostępna)

LKS Rajsko - Orzeł Witkowice 3:1

37` Maśka, 48`, 55` Barciak - 26` Janosz

Składy:

Orzeł: Gacur - Borowy, Sordyl, Łysoń - Kasperek (60` Migdałek), Gołębiowski (80` Adamus), Malarz, Majdak, Chrapkiewicz - Janosz (85` Wesołowski), Kukuła.

LKS Rajsko: Kreskowiak - Wrona, Dzidecki, Skóra, Zimnal - Korczyk (Malinkiewicz), Błaszak (Jaromin), Nowak, Barciak - Maśka (Rymek), Jarosz (Górka).

Niestety po raz trzeci z rzędu Orzeł nie zdobył nawet punktu. Tym razem za mocna okazała się drużyna lidera z Rajska. Pierwsza połowa należała jednak do witkowiczan. W 19 minucie meczu z prawej strony piłkę dogrywał Janosz, Kukuła uderzył na bramkę, a Kreskowiak w tylko sobie wiadomy sposób sparował piłkę na rzut rożny. Po tym stałym fragmencie gry groźnie z dystansu strzelał Majdak, lecz ponad bramką. 7 minut później „Orły” wyszły na prowadzenie. Piłkę na lewe skrzydło otrzymał Chrapkiewicz, dośrodkował, a Mateusz Janosz ładnym strzałem głową pokonał golkipera miejscowych. Rajszczanie ograniczyli się do kontr i jedna z nich przyniosła wyrównanie. W 37 minucie spotkania żaden z zawodników Orła nie zdołał przeciąć dośrodkowania z prawej strony pomocnika gospodarzy, a piłkę do siatki z najbliższej odległości „wepchnął” Dawid Maśka. Chwilę potem błąd obrońców Rajska próbował wykorzystać Kukuła, lecz trafił prosto w bramkarza. Pierwsza połowa na remis ze wskazaniem na Orła. W drugiej odsłonie meczu już na początku mocno zaatakowali gospodarze. Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska Gacur minął się z piłką, a głową na 2:1 podwyższył Michał Barciak. W 55 minucie meczu nasz bramkarz nieco za lekko wyrzucał piłkę do Kasperka, futbolówkę przejęli miejscowi i po dograniu w pole karne swojego drugiego gola zdobył Michał Barciak. Gra mocno się wyrównała. Szanse na kontaktową bramkę w 70 minucie miał Kukuła, lecz trafił prosto w ręce Kreskowiaka. 5 minut później sędzia główny odesłał na trybuny z łąwki rezerwowych trenera Marcina Juraszka. W doliczonym czasie gry łądną akcją i strzałem popisał się młody debiutant w drużynie seniorów Wesołowski, lecz i tym razem górą był bramkarz Rajska. O błędach sędziowskich postanowiłem nie pisać z braku czasu.

autor: ~.... 2012-09-09 21:40:53

avatar jest coraz lepiej panowie pniemy się w dól tabeli z coraz większym hukiem.... szkoda :(

autor: ~---- 2012-09-09 22:44:26

avatar sędzia zepsuł mecz tempy palant

autor: jsduga 2012-09-10 14:51:59

Profil jsduga w Futbolowo Zespołowi brakuje konsekwencji, szczególnie przy korzystnym wyniku. O ile do momentu strzelenia przez nas gola gra się klei, o tyle potem jest już tylko gorzej. Zbyt łatwo rywal rozbija naszą defensywę, zbyt proste błędy popełnia bramkarz, by utrzymać korzystny wynik. Szkoda tak frajersko straconych punktów, bo zespół niewątpliwie ma potencjał do wygrywania, a tabela zupełnie tego nie pokazuje. Jeśli zespół ustabilizuje formę, o co bardzo trudno w ostatnich latach, to możemy jeszcze sporo namieszać. Może o awans będzie trudno, ale podium jak najbardziej realne.
No i chyba najważniejszy, najlepszy moment do odblokowania się już w sobotę w meczu derbowym.

Przecieszyn - Orzeł 11.06.09r.