Orzeł przegrał w Polance z tamtejszym Strumieniem 2:0.

Foryś - Juraszek, Janeczko(90` cz.k.), Tomala, Borowy - Sokół, Gołębiowski (88` Klęczar), J.Szłapa(46` Achinger), Jasiński - Żmuda, Bąba.

Strumień:

Burski - Klimczyk, Chałupka (Jaszczyk), Dębski, Pławny - Drabczyk, Pokrzyk M, Pokrzyk T, Gałgan - Kwaczała (Jurecki), Jarosz (Biernatek)

Bramki dla Strumienia zdobył Tomasz Pokrzyk.

4. kolejka oświęcimskiej A-klasy. Mecz w trudnych warunkach atmosferycznych w Polance z tamtejszym Strumieniem.

Mecz rozpączał się kilkoma dobrymi akcjami gospodarzy.Jednak w 7. minucie szybka wymiana piłki w środku pola, faul na Żmudzie i z rzutu wolnego pudłuje Bąba. Po chwili dobry pressing Sokoła, strzał, lecz górą bramkarz Strumienia. Polanka atakowała jednak nasza obrona cały czas stawała na wysokości zadania. 25. minuta spotkania okazała się czarną dla Orła, kiedy to po indywidualnej akcji zawodnika Polanki w polu karnym faulował Janeczko, a karnego na bramkę zamienił Pokrzyk. Strumien nie zwalniał tempa i nękał naszych obrońców atakami, na szczęscie strzały które oddawali ich napastnicy nie mogły zaskoczyć Forysia. Nasza ofensywa była bezradna tego dnia. I połowa, 1:0 dla gospodarzy i bardzo słaba gra naszych zawodników. Po przerwie trener Janeczko zmienił Jacka Szłape, który narzekał na kontuzję i wprowadził do gry dynamicznego Achingera, który już w swojej pierwszej akcji groźnie strzelał na bramkę Strumienia. Indywidualnie próbowali potem przebić się Jasiński i Gołęgbiowski, niestety bez powodzenia. Kolejne minuty to nieczysta gra z obu stron, brzydkie faule i bardzo kontrowersyjne decyzje sędziego Krawczyka.W 74. i 78. minucie po faulach na Żmudzie, dwa razy z  20 metrów uderzał Tomala, lecz to nie był jego dzień. I nadzeszła sądna minuta 80. kiedy to nasi zawodnicy stracili piłkę w srodku pola, 2 zawodników Polanki wyszło "oko w oko" z Forysiem, jednak napastnik gospodarzy nie trafił z 7 metrów do "pustaka". Chwilę potem prawą stroną pognał pomocnik Strumienia, posłał piłkę wzdłuż linii bramkowej i po raz drugi futbolówkę w siatce umieścił Pokrzyk. Orzeł ruszył. Próbował Żmuda w 81. minucie z wolnego, znowu niecelnie. W 88 minucie spotkania, z rozciętą głową z boiska musiał zejśc Gołębiowski, a zastąpił goKlęczar. Ten drugi w 90 minucie popisał się ładną wrzutką do Bąby, ten jednak pudłuje. W doliczonym czasie gry II żółtą kartkę, tym razem za dyskusję z arbitrem, obejrzał Janeczko w wyniku czego musiał opuscić plac gry. Po chwili rozległ się ostatni gwizdek sędziego.

Strumień - Orzeł 2:0. Nie tak to miało wyglądać. No ale cóż, gramy dalej. Miejmy nadzieję, że pauza w nadcodzącej kolejce dobrze nam zobi i będziemy mogli poprawić pewne elementy naszej gry. Głowy do góry panowie."Nic się nie stało, Orzełku nic się nie stało!"