Aktualności

Solavia

• autor: admin, 2009-08-06 21:20
Zwycięstwo po ciężkim meczu!

W Niedzielę 9 Sierpnia o godzinie 17:30 , Nasza drużyna na własnym stadionie podejmowała Solavie Grojec. Była to inauguracja sezonu 200910. Po niezwykle zaciętym meczu Orzeł pokonał ekipę Grojca 3:2!

Skład Orła:

Foryś - Borowy, Janeczko, Tomala, Juraszek - P.Szłapa, Gołębiowski, J.Szłapa, R.Sokół - Bąba, Żmuda (82` J. Migdałek)

Bramki zdobyli:

Zygmunt Bąba 2

Krzysztof Janeczko.

• Komentarzy [13]
  • czytano: [2206]

autor: jsduga 2009-08-07 21:32:55

Profil jsduga w Futbolowo Na ten mecz czeka chyba każdy kibic  Orła...Pojedynek dwóch największych rywali w lidze i to już na samym początku rundy jesiennej.Wspaniały prezent dla wszystkich fanów.Nasz zespół solidnie się wzmocnił w letnim ,,mercato,,,więc będziemy znacznie silniejsi niż w ubiegłym sezonie.Miejmy nadzieję,że nasza drużyna pokona bardzo dla nas niewygodnego przeciwnika.Jak zwykle temu meczowi oprócz sportowych wzmagań czeka nas olbrzymia dawka kibicomanii.Przyjezdni wraz z ,,kolegami,,z Osieka będą dumnie wspierać Solavię,ale nie zawsze czysto,co potwierdziły zamieszki na i po ostatnim spotkaniu Orzełka z Grojcem.Cieszmy się,że nasi kibice nie biorą przykładu od tych chuliganów,tylko potrafią w kulturalny sposób wyrazić swoje emocje.Jestem pewien,że ten mecz dostarczy wszystkim widzom wiele emocji na miarę  niedawnego pojedynku tych dwóch ekip i wierzę,że nasza drużyna pokona tatarów z Grojca.FORZA ORZEŁ!!!!

autor: orzelek1123 2009-08-08 13:06:58

Profil orzelek1123 w Futbolowo zator o witkowicach w tym sezonieOrzeł Witkowice zatrzymał w swoich szeregach superstrzelca Klasy A – Marcina Żmudę i to jest wielki atut zeszłorocznego beniaminka. Na potwierdzenie mych słów dodam tylko, że w pierwszych dwóch rundach Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu, najskuteczniejszy piłkarz Orła w poprzednim sezonie zdobył 3 gole... W poprzednim sezonie głównym mankamentem drużyny Witkowic była dziurawa obrona. Dostrzegli to również działacze i postawili sobie na piedestale wzmocnienie tejże formacji. Janusz Tomala i Łukasz Ryłko (odpowiednio z Hejnału Kęty i Orła Kozy) będą odpowiadać za zatrzymywanie ofensywnych zapędów napastników rywali, a Łukasz Szymański (również z kęckiego Hejnału) ma stanowić w bramce zaporę nie do przejścia. Czy to wystarczy, by wywalczyć awans? Biorąc pod uwagę fakt, że nikt z i tak już mocnej drużyny nie odszedł, jest to całkiem prawdopodobne.

autor: TSH1921 2009-08-08 13:18:08

Profil TSH1921 w Futbolowo

Pamietajcie również ze W.KOWALCZYK nie bedzie grał w kazdym meczu i to jest bardzo wielkie osłabienie naszej drużyny,a po tych meczach które widziałem narazie nie widac jego nastepcy.Mysle że pierwsze 5 kolejek pokaze kto tak naprawde bedzie walczył o awans.

autor: NoIDobre 2009-08-09 19:47:04

Profil NoIDobre w Futbolowo Piękny mecz w wykonaniu Naszych Orłów. Nie zabrakło walki,zaangażowania oraz poświęcenia.Nie sposób również nie powiedzieć o bramkach strzelanych przez zawodników Orła.Jednak dużo do myślenia daje zachowanie kibiców, którzy w pierwszej połowie meczu nie pokazali się z najlepszej strony.Po stracie 2 goli , kibice, zamiast wspomóż swoją drużne odwrócili się do niej plecami.Gdy zaś wyszli na prowadzenie, fani przypomnieli sobie o niej.Z trybun często słychać słowa piosenki "...W moim sercu Orzeł i na dobre i na złe" szkoda ,że tak nie jest naprawdę.

autor: jsduga 2009-08-09 20:16:10

Profil jsduga w Futbolowo Po fantastycznym meczu Orzeł pokonał zespół Solavii 3:2.Pierwszy mecz,a już dostarczył wrażeń na pół sezonu.Spotkanie rozpoczęło się od bardzo chaotycznych podań i akcji obu drużyn.Przełom nastąpił około minuty 5....Rzut wolny egzekwowany przez gracza z Grojca był na tyle trafny,że piłka po jego strzale zatrzepotała w siatce Kamila.To już zapowiadało wielki mecz...nasz zespół  nie potrafił w pierwszej połowie  dokładnie zagrać,dało się słyszeć ciągłe pretensje do kolegów...zero walki...czego efektem była stracona druga bramka w ok 11 minucie...Do końca pierwszych 45.minut nasz zespół nie potrafił stworzyć żadnej składnej akcji...do przerwy 0:2...Druga połowa zaczęła się  seryjnymi atakami naszych graczy..efekt-gol Zygi....Nasz zespół odzyskał siły i zdobył kolejnego gola i jeszcze jednego...Wyszlismy na prowadzenie ,którego do końca meczu,po zaciętej walce nie oddalismy...Mecz z Grojcem przyzwyczaił nas do ogromnej dawki emocji..Zawodnikom należą się brawa za to,że potrafili się podnieść...Zobaczyć minę trenera Grojca po zwycięstwie naszego Orzełka---bezcenne

autor: amrrrr 2009-08-09 20:29:11

Profil amrrrr w Futbolowo Na dobre - prawdziwi kibice Orla z Orłem są na dobre i na złe!!!!!Nie pokonany Orzełek nasz ukochany!!!!

autor: osiolek1983 2009-08-09 21:46:15

Profil osiolek1983 w Futbolowo piękny mecz.Wkońcu widać było walke i zangażowanie.Druga połowa fenomenalna.Atak swoją drogą zdjęcia będą jutro do pobrania na www.rafikalvi.c0.pl w dziale download-zdjęcia-Orzeł Witkowice-Wiosna 2009

autor: amrrrr 2009-08-09 21:57:44

Profil amrrrr w Futbolowo Czy zdjęcia z tej strony można wykorzystać do publikacji w materiałach o zespole LKS Orzeł Witkowice.czy wymagana jest zgoda do ich publikacji!

autor: osiolek1983 2009-08-10 10:37:41

Profil osiolek1983 w Futbolowo Tak można je wykorzystać gdzie się chce.Temu je daje do publicznego pobrania. Jeśli będe na meczu i będziemy robić zdjęcia pojawią sie do pobrania.

autor: osiolek1983 2009-08-10 10:39:30

Profil osiolek1983 w Futbolowo W razie jakiś pytań tam na stronie w dziale kontakt jest moje gg i e-mail

autor: amrrrr 2009-08-10 10:44:19

Profil amrrrr w Futbolowo Ok.Chciałem się tylko upewnić odnośnie publikacji,nie wszyscy wyrażają zgodę na publikacje swoich zdjęć!!

autor: osiolek1983 2009-08-10 10:46:38

Profil osiolek1983 w Futbolowo ja akurat wyrażam, więc niema obaw. Wkońcu robię to tylko dla zabawy a właściwie moja ukochana coby sie na meczu nie nudziła aja spokojnie sobie oglądał....

autor: TSH1921 2009-08-10 11:24:42

Profil TSH1921 w Futbolowo Szacun panowie za to co zrobiliscie,pokazaliscie że jestescie drużyna i jeden zap........a za drugiego a to własnie swiadczy o wielkosci drużyny.Mam nadzieje że bedzie tak w każdym meczu i udowodnimy sobie i innym swoja gra że jestesmy kandydatem do awansu.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.