Aktualności

Czasna Sołę.

• autor: admin, 2009-05-07 19:03
"Soła" uległa "Orłowi"!!!

W sobotę, 9 maja 2009 roku, o godzinie 16.00 nasza drużyna zmierzył się na własnym boisku z 5. zespołem A-klasy, Sołą Oświęcim. Spotkanie zakonczyło się wynikiem 3:2 dla Orła i był to 8 kolejny nie przegrany mecz!!! "Twierdza" nadal nie zdobyta!!!

Spotkanie przyniosło nam wiele emocji. Przewaga "Orła" w I połowie została przypieczętowana bramką Żmudy w 36. minucie. W II połowie jednak, nie mający nic do stracenia "Solarze" wyrownali na 1:1 po jednej z wielu szybkich kontr. Nasi zawodnicy jednak nie dali się złamać i po bramkach Juraszka i po raz kolejny Żmudy objęli prowadzenie 3:1. "Soła" to jednak bardzo ambitny zespół, co udowodnili w doliczonym już czasie gry strzelając na 3:2.

Skład Orła:

Dawid Śleziak - Patryk Grocholski, Krzysztof Janeczko, Paweł Szłapa, Marcin Juraszek - Robert Sokół, Włodzimierz Kowalczyk, Mateusz Gołębiowski (80` Łukasz Borowy), Jacek Szłapa - Zygmunt Bąba (85` Zbiniew Mitoraj), Marcin Żmuda.

Bramki:

1:0 - po doskonałym dośrodkowaniu R. Sokoła, głową posłał piłkę do siatki Marcin Żmuda

2:1 - kolejne groźne dośrodkowanie, w polu karnym "Soły" najwyżej wyskakuje M. Juraszek i kieruje futbolówkę do bramki pomiędzy nogami bramkarza przyjezdnych.

3:1 - zagranie ze skrzydła do niepilnowanego Żmudy, ten przyjmuję piłkę na 20 metrze i lewą nogą nie daje najmniejszych szans golkiperowi gości.

Dziękujemy naszym kibicom za wspaniały doping. Jak zwykle byliście naszym 12. zawodnikiem!!!!

FORZA ORZEŁ!!!!

• Komentarzy [17]
  • czytano: [1811]

autor: amrrrr 2009-05-08 07:55:32

Profil amrrrr w Futbolowo Zapowiada się ciekawe widowisko!!!Mit o Twierdzy Orła musi być podtrzymany!!Już nasze Orły o to się postarają A kibice swoim dopingiem zmobilizują ich do jeszcze lepszej gry no i oczywiście do zdobywania goli,które najbardziej radują kibiców!!!!3 punkty w zasięgu ręki,teraz tylko trzymać kciuki za LKS Piotrowice i życzyć im zwycięstwa!!!Kolejność na szczycie tabeli coraz bardziej ciekawsza!!!

autor: amrrrr 2009-05-09 20:09:32

Profil amrrrr w Futbolowo Sobota 9.05.2009 r.dniem potrójnego zwycięstwa Orłów!!!Zapoczątkowali trampkarze  4 do 2 z LKS Monowice..Juniorzy tylko 1 do 0 z liderem B klasy LKS Monowice,A o godzinie 16 seniorzy LKS Orzeł Witkowice pokonały KS Sołe Oświęcim 3 : 2   / 1 : 0 /Bramki dla Orła zdobyli w 35 i 80 minucie Marcin żmuda,78 minucie Marcin Juraszek.Kibice jak zawsze stanęli na wysokości zadania i głośno dopingowali Orłów do boju.Teraz czas na LKS Bulowice i na kolejne trzy punkty-Orzeł do boju-kibice z Wami!!!!!!!!!

autor: TSH1921 2009-05-09 21:08:05

Profil TSH1921 w Futbolowo Dzisiaj Orły znów pokazału charakter,mimo nie najlepszego początku drugiej połowy potrafiliśmy się podnieśc i wygrać mecz w wielkim stylu,Oby tak dalej i coraz bliżej mamy do 6 ligi.FORZA ORZEŁ!

autor: Kondziu1 2009-05-10 11:46:56

Profil Kondziu1 w Futbolowo Juniorzy Lks-u Monowice dziękują za mecz z waszymi juniorami ;) Życzymy powodzenia w nastepnych meczach, seniorą również ;)

autor: spekulant 2009-05-10 12:02:12

Profil spekulant w Futbolowo aFF gdzie wy z taką grą się pchacie do okręgówki?o.0;)mecz mógł wyglądać inaczej gdyby Soła trafiła bramkę na 2:1 a tak to witkowice "UMĘCZYŁY" zwycienstwo pzd

autor: amrrrr 2009-05-10 13:11:32

Profil amrrrr w Futbolowo Co by było gdyby?O to jest pytanie????

autor: DawidPP16 2009-05-10 13:52:44

Profil DawidPP16 w Futbolowo ej Spekulant wyna z tej strony my cie tu nie chcemy psie ,a tak po za tym to ci ktoś pisał już że są lepsze i gorsze mecze i tak było wczoraj a teraz to znowu jest dowód że jesteś śpikiem z osieka albo grojca , my sie wam na forum jak bydło nie pchamy jak wy nam

autor: Aslan1 2009-05-10 19:30:51

avatar Kondziu1-dziękujemy również.Był to ciężki mecz dla nas.Powodzenia również:))

autor: TSH1921 2009-05-10 19:47:43

Profil TSH1921 w Futbolowo Spekulant pedaluchu Ty sie z hu.. urwałeś!Mi sie wydaje że to stary Twój Cie wymęczył jak Cie robił i mam prośbe jak sie nie znasz na piłce to nie odwiedzaj tej strony bo takich tu nie potrzebujemy.

autor: spekulant 2009-05-10 21:01:24

Profil spekulant w Futbolowo hah panowie nie rozsmieszajcie mnie..bylem juz na 3 albo 4 meczu orla i nic nowego nie pokazują ciągle ta sama monotona gra...i nie jestem ani z grojca ani z osieka...skończą sie pieniądze i sponsorzy skończa sie wyniki i nie bd juz piłkarzów z kęt...pzd

autor: TSH1921 2009-05-10 21:21:31

Profil TSH1921 w Futbolowo

Piłkarzów nie będzie ale piłkarze będą,pisz poprawnie matole.Jeśli chodzi o sponsorów to o to sie nie martw bo to za wysokie progi dla Ciebie prostaku i przypuszczam że w tej sprawie to gówno możesz wiedzieć.

autor: Aslan1 2009-05-10 22:41:15

avatar spekulant-jesteś zakompleksionym kibicem jakiejś miernej drużyny i po prostu żal ci,że Orzeł gra bardzo dobrze.A o skład i sponsorów się nie martw,bo tych pierwszych jest pełno w młodszych ekipach,a tych drugich ciągle przybywa,bo co raz więcej osób wkłada nadzieję w Orzełka,który prezentuje się rewelacyjnie.Śmieszysz mnie bardzo.Nie potrafisz pogodzić się z faktem,że twoja drużyna gra gorzej(ktokolwiek to jest) i nie ma w niej takiej świetnej atmosfery jak u nas,więc pozostaje ci dać parę durnych postów na naszej stronie.W każdym komentarzu się powtarzasz a kupy się to nie trzyma.Pozdro dla prawdziwych kibiców:)

autor: sokol133 2009-05-10 23:00:38

Profil sokol133 w Futbolowo GRATULACJE KOLEJNEGO ZWYCIĘSTWA !!!

autor: mulek_7 2009-05-10 23:08:00

Profil mulek_7 w Futbolowo według życzenia, spekulant dostaje bana...

autor: michu89 2009-05-10 23:10:28

Profil michu89 w Futbolowo Mniejsza o to, jak wyglądał ten mecz. Wynik jest jaki jest i nikt tego już nie zmieni. Dzięki za miłą gościnę kibiców Orła :) gratulację za zwycięstwo od Soły :)

autor: TSH1921 2009-05-10 23:13:31

Mulek nie dawaj bana...Ktoś taki musi być,będzie się z kogo po napi...ać a My prawdziwi kibice wiemy jak jest w naszym klubie.Pzdr dla normalnych.

autor: mulek_7 2009-05-10 23:19:45

Profil mulek_7 w Futbolowo kazdy kto choc troche poznał ten klub, wie jaka panuje tu atmosfera...koles moi tu o sponsorach jakby cobajmniej dawali na miliony na sezon....bez komentarza.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.