Aktualności

2 mecz.

• autor: admin, 2009-04-10 10:08
W sobotę odbył się 2 mecz rundy wiosennej...

W sobotę 11.04.09 r. o godz. 15.00 na stadionie w Witkowicach, "Orzeł" zmierzył się w 2 meczu rundy wiosennej z LKS Jawiszowice. Mecz zakonczył się wynikiem 3:3.

Orzeł wystąpił w składzie:

Dawid Śleziak - Piotr Waligórski, Krzysztof Janeczko, Paweł Szłapa, Marcin Juraszek - Zbigniew Mitoraj (46` Patryk Grocholski), Jacek Szłapa, Mateusz Gołębiowski, Janusz Sokół (46` Arkadiusz Achinger) - Robert Sokół, Bartlomiej Jasiński.

Bramki dla Orła:

1:0 - R. Sokół wykorzystał błąd stopera przeciwników i pokonał bramkarza strzałem po ziemi z 20 m.

2:1 - J. Szłapa po rzucie rożynm wykonywanym przez P. Szłapę wyskoczył najwyżej w polu karnym i zdobył bramkę głową.

3:3 - A. Achinger popisuje się pięknym strzałem z 20 m.

Aby ocenić zawodników kliknij TUTAJ.

• Komentarzy [14]
  • czytano: [1295]

autor: amrrrr 2009-04-11 07:56:01

Profil amrrrr w Futbolowo Do boju Orzeł.Czekamy na kolejne piękne widowisko,no i oczywiście pięknie strzelone bramki które dają najwięcej satysfakcji dla nas kibiców!

autor: grandx 2009-04-11 12:06:57

Profil grandx w Futbolowo DRODZY  PANOWIE    ZAGRAJMY  TAK  JAK  W  ZATORZE    A  WSZYSTKO  BĘDZIE  OK  !!CZTEREJ  MUSZKIETEROWIE  SA  OK  ALE  MOŻE  INNY  SKŁAD  BĘDZIE  JESZCZE LEPSZY   GŁOWY  DO  GÓRY

autor: amrrrr 2009-04-11 17:58:01

Profil amrrrr w Futbolowo Dzisiaj powtórka z jesieni.Wynik 3 do 3 /2 ;1 do przerwy/Sześć bramek zobaczyć to już coś!A mogło być tak pięknie!!!! Dobrze że Soła zremisowała 1 do 1-zmian nie powinno być w tabeli!

autor: orzelek1123 2009-04-11 18:11:37

Profil orzelek1123 w Futbolowo ty amrrr a ty dzisiaj przypadkiem nie broniles???  heheh

autor: orzelek1123 2009-04-11 18:13:05

Profil orzelek1123 w Futbolowo stracilscie 2 bramki z winy bramkarza ale dobrze ze przegrywajac 3;2      arek strzelil bo byla by porazka

autor: TSH1921 2009-04-11 18:20:49

orzełek byłeś na innym meczu?Racja bramkarz zawalił ale jedną

bramke na 2-2,reszta meczu poprawna.Co do drużyny to pierwsze 45 minut dobre,w drugiej połowi pierwszy kwadrans przespany a ostatnie 30 minut był bardzo dobre i szkoda nie wykoszystanych okazji.inne wyniki POLANKA-ZATOR 1-3,PIOTROWICE-CHEŁMEK 2-3,OSIEK-SKIDZIŃ 2-1,BULOWICE-GROJEC0-1,RAJSKO-ZABORZE 1-3.

autor: orzelek1123 2009-04-11 18:25:32

Profil orzelek1123 w Futbolowo ej no szkoda szkoda nie wykorzytanych szczegolnie bartka jasinskiego  i byloby pieknietrudno :( teraz mozemy gdybac  szczegolnie oddalismy sie od  osieka chelmka i zatoru

autor: Aslan1 2009-04-11 20:52:43

avatar Kopia meczu co na jesień.Mimo wielu kontuzji Orzeł rozegrał wspaniałe zawody.Brawo za walkę i wspaniałe widowisko:)

autor: krystian13 2009-04-11 20:54:30

Profil krystian13 w Futbolowo Tak Troche poprawie 1 bramke strzelił R.Sokół a 2 J.szłapa:)

autor: techno4ever 2009-04-13 12:12:36

Profil techno4ever w Futbolowo niezły mecz...ale bramkarz zawalił ze dwie bramki niestety...ale ogólnie ok dobre zawody

autor: sirAlex 2009-04-13 14:34:33

Profil sirAlex w Futbolowo Czy w galerii ukażą się zdjęcia z meczu z Jawiszowicami? Bo narazie są tylko z rozgrzewki.

autor: TSH1921 2009-04-13 20:55:17

Techno weż ty sie wypałuj,niewiem jaki ty mecz ogladałeś pastuchu?

Byłem na meczu i nie tylko ja widziałem że błąd popełnił ale tylko przy jednej bramce.Jak czytam takie komentarze to dochodze do wniosku że niektórzy tak jak ty nie mają pojęcia o futbolu.

autor: mulek_7 2009-04-14 11:45:08