Pierwsze wieści transferowe.

• autor: mulek_7, 2012-07-16 21:36

Są już pierwsze oficjalne przetasowania w składzie Orła. W rozwinięciu znajdują się nazwiska nowych zawodników naszej drużyny oraz tych, którzy w przyszłym sezonie nie zagrają w ekipie Witkowic.

Nowymi zawodnikami Orła zostali dzisiaj oficjalnie trzej byli gracze Zgody Malec. Bramkarz Grzegorz Gacur, pomocnik Łukasz Chrapkiewicz oraz najlepszy strzelec maleckiej ekipy z zeszłego sezonu Kamil Kukuła. Nowy golkiper Orła będzie miał za zadanie zastąpić Artura Radwana, który przeniósł się w drugą stronę, do maleckiej Zgody. Szerego Orła opuścili również Kamil Żmuda, który ponownie objął posadę szkoleniowca w Sole Łęki. Wraz z nim również po półrocznym rozstaniu do Łęk powrócił Krzysztof Handy. W przyszłym sezonie w koszulce Orła nie zobaczymy również Krzysztofa Drabka. Jeżeli nic się nie zmieni to już w piątek poznacie kolejnych dwa nowe nazwiska w ekipie Orła.

autor: ~anonim 2012-07-16 21:54:20

avatar widze ze tym razem transfery na lini malec- orzel tego bramkarza bedziemy zalowac bylem na prawi wszystkich domowych meczach malca i nie wiem po jakoa cholere go bierzecie niech broni płonka:)

autor: ~obserwator 2012-07-17 08:07:07

avatar podzielam powyzsze zdanie, Radwan byl slabym punktem ale Gacur jest jeszcze gorszym rozwiazaniem.

autor: ~kibic 2012-07-17 13:04:51

avatar Transfery z Malca
Kukuła tak - wykorzystuje połowę 100 % sytuacji
Chrapkiewicz pół na pół porywczy wyjdzie mu tak jeden mecz na 4
Gacur najsłabszy punkt drużyny z Malca zawinił przy kilkunastu straconych bramkach oczywiście miał kilka fantastycznych interwencji ale głównie nie błyszczał

autor: ~kolo 2012-07-17 16:50:14

druzyny

autor: ~obserwator 2012-07-17 20:38:34

avatar macie bardzo dobrych juniorow a transfery z druzyny ktora kompletnie nieporadzila sobie w okregowce..Najlepszy przyklad to Niwa gdzie bazuja na swoich wychowankach.Trzeba dbac o swoich bo moze przyjsc taki moment ze beda potrzebni ale oni moga juz nie potrzebowac klubu.

autor: ~anonimek 2012-07-18 07:46:25

avatar Gacur lepszy od Radwana? Niby w czym? Można ten transfer podsumować tak: "Zamienił stryjek siekierkę na kijek". Co do reszty transferów to Chrapkiewicz nic mi nie mów, natomiast Kukuła to strzał w 10 i cud, że nie chciał grać w okręgówce, tylko u nas.

autor: ~FAN 2012-07-18 09:01:54

avatar Kukuła, Chrapkiewicz i Gacur to kolejni zawodnicy, którzy przyjdą do klubu, pograją sezon i znikną. Co z tego, że orzeł będzie miał przez sezon takie wzmocnienie, jak znowu będzie trzeba szukać nowych twarzy. Nie rozumie polityki zarządu! Radwan, Żmuda, Handy i Drabek to dobrzy zawodnicy i na nich trzeba było budować trzon zespołu. Ciekawy jestem jaki jest prawdziwy powód ich odejścia?

autor: ~do obserwator 2012-07-18 09:12:04

avatar no tak mamy ale nie na pozycji bramkarza.:) jesli chodzi o reszte to sie zgodze;p

autor: ~do fan 2012-07-18 10:25:31

avatar jesli chodzi o zmude to sam postanowil odejsc bo jak twierzdzi" nie dokonczyl swojej pracy trenerskiej w łękach " ciezko zrozumiec dlaczego odszedl tam gdzie go nie chcieli no coz trudno odszedl kamil to odszedl handy zdecydowanie jeden z najlepszych obroncow w witkowicach jakiego mielismy:))

autor: ~anonim 2012-07-18 10:31:35

avatar moja rada taka.... skonczcie pierd.... i porownywac jak juz pisalem wczesniej bylem na prawie wszystkich domowych meczach Malca i smiech na trybunach byl tego bramkarza.... i nie porownujcie go do radwana ludzie... moze puscil kilka klopsów /// ale ile razy nam dupe uratowal tego nikt nie pamieta;ddd okaze sie w sierpniu czegosa warci nowi zawodnicy ... a z tego co pisze to jeszcze nowi pilkarze beda takze czekamy na info;.

autor: ~do anonimaka i reszty 2012-07-21 06:47:52

avatar czas pokaże. czy transfery były udane. jest to przykre że oceniacie kogoś nie znając go. ale cóż sie spodziewać do wiejski klubik

autor: ~lll 2012-08-08 20:11:03

avatar ale tam jest wyższa liga i zupełnie inny poziom

Bobrek - Orzeł 03.10.10r.