|
A-klasa » Oświęcim | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 1 | |||||||||||||||||||||
|
dzisiaj: 45, wczoraj: 75
ogółem: 1 521 139
statystyki szczegółowe
Najlepsi dotychczas snajperzy A-klasy w 12. kolejce "strajkowali". Nadal na prowadzeniu z 11 bramkami znajdują się Damian Makuch i Adam Żmuda, który w tej rundzie dorobku już nie powiększy gdyż przeniósł się do Niwy Nowa Wieś. Bramkę do najlepszych odrobił za to Arkadiusz Bartula, który z 9 trafieniami traci już tylko gola do Tomasza Majdaka. W rozwinięciu pełna klasyfikacja strzelców.
Klasyfikacja strzelców oświęcimskiej A-klasy:
11 bramek - Adam Żmuda (Soła Łęki), Damian Makuch (Zatorzanka Zator)
10 bramek - Tomasz Majdak (Orzeł Witkowice)
9 bramek – Arkadiusz Bartula (Soła Łęki)
7 bramek - Marcin Krawczyk (Zaborzanka Zaborze), Przemysław Mroczek (LKS Rajsko), Rafał Brańka (Orzeł Witkowice)
6 bramek –Miłosz Burza (LKS Gorzów), Krzysztof Noworyta (Solavia Grojec), Adrian Potasiak (Korona Harmęże), Szymon Widuch (LKS Jawiszowice), Bartłomiej Waliczek (LKS Gorzów), Paweł Wierzbic (LKS Bobrek),
5 bramek –Tomasz Wołek (Solavia Grojec), Tomasz Opitek (LKS Gorzów), Adrian Korczyk (LKS Rajsko)
4 bramki - Sebastian Ćwiertnia (Hejnał Kęty), Rafał Sergiel (LKS Bobrek), Marek Rymek (LKS Rajsko), Bartłomiej Kawczak (LKS Jawiszowice), Kamil Żmuda (Soła Łęki 4 / Orzeł Witkowice), Kamil Michałek (Zatorzanka Zator), Maciej Brdęk (Strumień Polanka Wlk.), Tymoteusz Niedziela (LKS Rajsko), Jakub Zimnal (LKS Rajsko)
3 bramki - Patryk Flieger (Zaborzanka Zaborze), Bartosz Michalik (LKS Jawiszowice), Daniel Korzonkiewicz (Hejnał Kęty), Szymon Kasperczyk (Korona Harmęże), Marcin Kwaczała ( Strumień Polanka Wielka), Daniel Wójcik (Soła Łęki), Maciej Szczepańczyk (Hejnał Kęty), Tomasz Pałka (Korona Harmęże), Łukasz Kubajczyk (Solavia Grojec), Krzysztof Skrobacz (Zatorzanka Zator)
2 bramki - Marcin Dębski (Strumień Polanka Wlk.), Tomasz Dębski (Strumień Polanka Wlk.), Sebastian Tobiasz (Soła Łęki), Marcin Szymonik (Zatorzanka Zator), Andrzej Batory (LKS Bobrek), Patryk Górka (LKS Rajsko), Karol Kadela (Zatorzanka Zator), Damian Mączka (Strumień Polanka Wielka), Sebastian Głowiński (Zaborzanka Zaborze), Arkadiusz Achinger (Orzeł Witkowice), Jacek Linczowski (LKS Bobrek), Paweł Krężel (Solavia Grojec), Wojciech Kubica (LKS Jawiszowice), Zbigniew Wasztyl (Strumień Polanka Wielka), Dariusz Wójcik (Soła Łęki), Łukasz Węgrzyn (Zaborzanka Zaborze), Kamil Chylaszek (LKS Bobrek), Paweł Bartula (Zatorzanka Zator), Tomasz Wysogląd (Strumień Polanka Wlk.),
1 bramka - Marcin Solarz (Korona Harmęże), Radosław Wrona (LKS Jawiszowice), Paweł Kramarczyk (Soła Łęki), Jakub Wróbel (Soła Łęki), Grzegorz Błaszak (LKS Rajsko), Rafał Przybyła (Zaborzanka Zaborze), Wojciech Hadała (Soła Łęki), Dominik Kochan (Korona Harmęże), Daniel Gałuszka (Hejnał Kęty), Maciej Łabaj (LKS Rajsko), Dawid Bielawa (LKS Bobrek), Dariusz Dębosz (LKS Bobrek), Grzegorz Zajas (LKS Bobrek), Łukasz Opitek (LKS Gorzów), Adam Bączek (LKS Jawiszowice), Bartłomiej Oczkoś (Orzeł Witkowice 1/ Zaborzanka Zaborze), Dariusz Kapciński (Zaborzanka Zaborze), Marcin Baran (LKS Gorzów), Konrad Żmuda (Soła Łęki 1/ Hejnał Kęty)), Szymon Karpiński (Hejnał Kęty), Mateusz Gębołyś (Hejnał Kęty), Radosław Kuzia (Zatorzanka Zator), Szczepan Biernatek (Strumień Polanka Wlk.), Mateusz Janeczek (Korona Harmęże), Dariusz Olszowy (Korona Harmęże), Piotr Wesecki (LKS Gorzów), Grzegorz Kowalczyk (Hejnał Kęty),Łukasz Boratyński (LKS Bobrek), Mariusz Bednarczyk (Korona Harmęże), Miłosz Siwoń (LKS Gorzów 1/ LKS Bobrek), Tymoteusz Tomsia (LKS Bobrek), Łukasz Sękowski (Korona Harmęże), Tomasz Kornaś (Zatorzanka Zator), Michał Wróblewski (Hejnał Kęty), Paweł Sidorowicz (LKS Bobrek), Stanisław Jaromin (LKS Rajsko), Mateusz Gołębiowski (Orzeł Witkowice), Maciej Jeleń (LKS Gorzów), Łukasz Zawadzki (Soła Łęki), Krzysztof Kukiełka (Zatorzanka Zator), Sławomir Rusin (Strumień Polanka Wlk.), Dawid Piskozub (Zaborzanka Zaborze), Maciej Witek (Solavia Grojec), Dawid Maśka (LKS Rajsko)
Kopiowanie bez zgody administratora zabronione!
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
Przybyli:
Bartłomiej Kawczak (LKS Jawiszowice) - transfer definitywny.
Kamil Sienkiewicz (Skawa Wadowice)
Waldemar Szypuła (Burza Roczyny)
Damian Jekiełek (wznowił treningi)
Marcin Jekiełek (wznowił treningi)
Dawid Mirocha (z drużyny juniorów)
Patryk Bogunia (z drużyny juniorów)
Dominik Rusek (z drużyny juniorów)
Odeszli:
Tomasz Migdałek (Przeciszovia Przeciszów)
Orzeł Witkowice | 1:1 | KS Chełmek |
2016-08-10, 18:00:00 Karne 4:5. |
||
spotkanie pucharowe | ||
oceny zawodników » |
Mecze sparingowe | |||
| |||
|
|
Brak aktywnych ankiet. |
|
|||
W przypadku pytań uzupełnień itp. prosimy o kontakt z administracją strony lksorzel.futbolowo.pl:
e-mail: orzelwitkowice@interia.pl