Soła - Orzeł.

• autor: mulek_7, 2011-10-14 12:53

Zapraszam na zapowiedź derbowego spotkania Orła z Sołą Łęki! Z powodów osobistych nie byłem w stanie rozwinąć reszty spotkań 10. kolejki za co serdecznie przepraszam.

Plan 10. kolejki zmagań oświęcimskiej A-klasy:

15.10.2011 (sobota), godz. 15.00:

Korona Harmęże – Hejnał Kęty

Soła Łęki – Orzeł Witkowice

LKS Bobrek – Solavia Grojec

16.10.2011 (niedziela), godz. 15.00:

Strumień Polanka Wielka – LKS Gorzów

Zatorzanka Zator – Zaborzanka Zaborze

LKS Jawiszowice – LKS Rajsko

Soła Łęki – Orzeł Witkowice

Derby Gminy Kęty część 2/3. Ostatnia odsłona za tydzień kiedy to łęczanie mierzą się w Kętach z Hejnałem. Jeden z najciekawszych meczów tej kolejki. Podopieczni trenera Kamila Żmudy jeszcze nie stracili w tej rundzie punktów. Są w świetnej dyspozycji i na najlepszej drodze do awansu, ale… No właśnie, czy ktoś jest w stanie stanąć im na drodze? Słyszałem kilka opinii, że gdybyśmy zagrali tak jak w dwóch ostatnich meczach to nie mamy się czego bać i chyba z takim nastawieniem „Orły” jadą do Łęk. „Zagramy swoją piłkę, to co potrafimy najlepiej. Nie boję się o moich zawodników, wiem  że sąw stanie wygrać z każdym. Jeśli uwierzymy w siebie możemy sprawić niespodziankę. To gospodarze muszą wygrać. My możemy” – powiedział przed spotkaniem trener witkowiczan Mariusz Naglik. Co na to szkoleniowiec łęczan? „Jak wiadomo derby rządzą się swoimi prawami ,a za takowe większość mecz Łęki- Witkowice uważa. My spokojnie podchodzimy do rywala znamy się z trenerem Naglikiem jak  przysłowiowe „łyse konie” i raczej nikt nikogo nie zaskoczy ustawieniem ani personaliami. Dla nas jest to kolejny ważny mecz, w którym celem są 3 pkt tym bardziej, że mecz rozgrywany jest na naszym obiekcie – skomentował Kamil Żmuda, szkoleniowiec Soły. Personalia? W ekipie miejscowych na pewno nie zagra Paweł Kramarczyk za to do składu po kontuzji wraca Dariusz Wójcik. W drużynie Orła pod znakiem zapytania stoi występ kapitana drużyny, Łukasza Borowego. Do dyspozycji trenera Naglika będzie już Mirosław Chwierut, który „odpokutował” cztery żółte kartki. Obie drużyny swą największą broń posiadają w ofensywie. Duet Majdak – Brańka (razem 15 bramek) w Orle i Bartula – Adam Żmuda (razem 16 bramek) w Sole. Na pewno każdy spośród tych czterech graczy jest w stanie na własną rękę rozstrzygnąć losy spotkania. Trochę statystyki. Łęczanie z dorobkiem 27 punktów w 9 meczach co daje im komplet zwycięstw i fotel lidera. „Orły” z dorobkiem dwukrotnie mniejszym 4 razy zwyciężali, raz remisowali i 4 razy schodzili z boiska pokonani. Tak więc liczby po stronie gospodarzy, ale patrząc na formę gości można być pewnym dobrego widowiska. „ Mam nadzieję, że mecz będzie ładnym widowiskiem dla kibiców, których serdecznie zapraszam na mecz” – zakończył szkoleniowiec Soły. My również mamy taką samą nadzieję i serdecznie zapraszamy do dopingowania naszych „Orłów”!

Z powodów osobistych, nie byłem w stanie rozwinąć reszty spotkań, za co bardzo przepraszam.

Orzeł - Grojec 7.06.09r.