Strata do lidera zmniejszona.

• autor: mulek_7, 2011-10-10 16:32

Adam Żmuda dzięki jednemu trafieniu w meczu z Zaborzem nadal samotnie lideruje klasyfikacji strzelców z dziesięcioma bramkami. Eq aequo na drugim miejscu z dziewięcioma golami znajdują się Tomasz Majdak i Damian Makuch.

Klasyfikacja strzelców oświęcimskiej A-klasy:

10 bramek - Adam Żmuda (Soła Łęki)

9 bramek - Tomasz Majdak (Orzeł Witkowice), Damian Makuch (Zatorzanka Zator)

6 bramekRafał Brańka (Orzeł Witkowice), Miłosz Burza (LKS Gorzów), Marcin Krawczyk (Zaborzanka Zaborze), Arkadiusz Bartula (Soła Łęki), Przemysław Mroczek (LKS Rajsko), Krzysztof Noworyta (Solavia Grojec),

5 bramek –Paweł Wierzbic (LKS Bobrek), Bartłomiej Waliczek (LKS Gorzów),

4 bramki - Tomasz Wołek (Solavia Grojec), Sebastian Ćwiertnia (Hejnał Kęty), Rafał Sergiel (LKS Bobrek), Marek Rymek (LKS Rajsko), Adrian Potasiak (Korona Harmęże)

3 bramki - Adrian Korczyk (LKS Rajsko), Patryk Flieger (Zaborzanka Zaborze), Kamil Żmuda (Soła Łęki), Jakub Zimnal (LKS  Rajsko), Tomasz Opitek (LKS Gorzów), Bartłomiej Kawczak (LKS Jawiszowice), Bartosz Michalik (LKS Jawiszowice), Maciej Brdęk (Strumień Polanka Wlk.), Daniel Korzonkiewicz (Hejnał Kęty), Szymon Kasperczyk (Korona Harmęże), Tymoteusz Niedziela (LKS Rajsko)

2 bramki - Kamil Michałek (Zatorzanka Zator), Łukasz Kubajczyk (Solavia Grojec), Marcin Dębski (Strumień Polanka Wlk.), Tomasz Dębski (Strumień Polanka Wlk.), Sebastian Tobiasz (Soła Łęki), Daniel Wójcik (Soła Łęki), Marcin Szymonik (Zatorzanka Zator), Andrzej Batory (LKS Bobrek), Patryk Górka (LKS Rajsko), Karol Kadela (Zatorzanka Zator), Krzysztof Skrobacz (Zatorzanka Zator), Damian Mączka (Strumień Polanka Wielka), Maciej Szczepańczyk (Hejnał Kęty), Sebastian Głowiński (Zaborzanka Zaborze), Arkadiusz Achinger (Orzeł Witkowice), Jacek Linczowski (LKS Bobrek), Paweł Krężel (Solavia Grojec), Szymon Widuch (LKS Jawiszowice), Wojciech Kubica (LKS Jawiszowice), Marcin Kwaczała ( Strumień Polanka Wielka)

1 bramka - Marcin Solarz (Korona Harmęże), Radosław Wrona (LKS Jawiszowice), Paweł Kramarczyk (Soła Łęki), Jakub Wróbel (Soła Łęki), Grzegorz Błaszak (LKS Rajsko), Rafał Przybyła (Zaborzanka Zaborze), Tomasz Wysogląd (Strumień Polanka Wlk.),Wojciech Hadała (Soła Łęki), Dominik Kochan (Korona Harmęże), Daniel Gałuszka (Hejnał Kęty), Maciej Łabaj (LKS Rajsko), Dariusz Wójcik (Soła Łęki), Dawid Bielawa (LKS Bobrek), Dariusz Dębosz (LKS Bobrek), Grzegorz Zajas (LKS Bobrek), Łukasz Opitek (LKS Gorzów), Adam Bączek (LKS Jawiszowice), Bartłomiej Oczkoś (Orzeł Witkowice), Dariusz Kapciński (Zaborzanka Zaborze), Marcin Baran (LKS Gorzów), Kamil Chylaszek (LKS Bobrek), Konrad Żmuda (Soła Łęki), Szymon Karpiński (Hejnał Kęty), Mateusz Gębołyś (Hejnał Kęty), Zbigniew Wasztyl (Strumień Polanka Wlk.), Radosław Kuzia (Zatorzanka Zator), Szczepan Biernatek (Strumień Polanka Wlk.), Mateusz Janeczek (Korona Harmęże), Dariusz Olszowy (Korona Harmęże), Piotr Wesecki (LKS Gorzów), Grzegorz Kowalczyk (Hejnał Kęty),Łukasz Boratyński (LKS Bobrek), Łukasz Węgrzyn (Zaborzanka Zaborze), Mariusz Bednarczyk (Korona Harmęże), Miłosz Siwoń (LKS Gorzów), Tymoteusz Tomsia (LKS Bobrek), Łukasz Sękowski (Korona Harmęże), Tomasz Kornaś (Zatorzanka Zator), Michał Wróblewski (Hejnał Kęty), Paweł Sidorowicz (LKS Bobrek)

Kopiowanie bez zgody administratora zabronione!

Orzeł - Jawiszowice 11.04.09r.