A. Żmuda nie zwalnia tempa

• autor: mulek_7, 2011-09-21 12:38

Po kolejnych dwóch bramkach w ostatniej kolejce Adam Żmuda z ośmioma trafieniami przewodzi klasyfikacji strzelców A-klasy. Na drugą pozycję awansował Damian Makuch z jednym golem mniej. W rozwinięciu pełne zestawienie strzelców.

Klasyfikacja strzelców oświęcimskiej A-klasy:

8 bramek - Adam Żmuda (Soła Łęki),

7 bramek - Damian Makuch (Zatorzanka Zator),

6 bramekRafał Brańka (Orzeł Witkowice),

5 bramek –Marcin Krawczyk (Zaborzanka Zaborze), Przemysław Mroczek (LKS Rajsko), Tomasz Majdak (Orzeł Witkowice), Miłosz Burza (LKS Gorzów), Paweł Wierzbic (LKS Bobrek),

4 bramki - Tomasz Wołek (Solavia Grojec), Krzysztof Noworyta (Solavia Grojec),

3 bramki - Adrian Korczyk (LKS Rajsko), Patryk Flieger (Zaborzanka Zaborze), Marek Rymek (LKS Rajsko), Kamil Żmuda (Soła Łęki), Sebastian Ćwiertnia (Hejnał Kęty), Jakub Zimnal (LKS  Rajsko), Tomasz Opitek (LKS Gorzów), Bartłomiej Waliczek (LKS Gorzów)

2 bramki - Kamil Michałek (Zatorzanka Zator), Bartosz Michalik (LKS Jawiszowice),Tymoteusz Niedziela (LKS Rajsko), Arkadiusz Bartula (Soła Łęki), Bartłomiej Kawczak (LKS Jawiszowice), Łukasz Kubajczyk (Solavia Grojec), Maciej Brdęk (Strumień Polanka Wlk.), Marcin Dębski (Strumień Polanka Wlk.), Tomasz Dębski (Strumień Polanka Wlk.), Adrian Potasiak (Korona Harmęże), Sebastian Tobiasz (Soła Łęki), Daniel Wójcik (Soła Łęki), Marcin Szymonik (Zatorzanka Zator), Rafał Sergiel (LKS Bobrek), Andrzej Batory (LKS Bobrek)

1 bramka - Marcin Solarz (Korona Harmęże), Krzysztof Skrobacz (Zatorzanka Zator), Radosław Wrona (LKS Jawiszowice), Paweł Kramarczyk (Soła Łęki), Jakub Wróbel (Soła Łęki), Grzegorz Błaszak (LKS Rajsko), Rafał Przybyła (Zaborzanka Zaborze), Tomasz Wysogląd (Strumień Polanka Wlk.), Arkadiusz Achinger (Orzeł Witkowice), Paweł Krężel (Solavia Grojec),Wojciech Hadała (Soła Łęki), Karol Kadela (Zatorzanka Zator), Patryk Górka (LKS Rajsko), Szymon Widuch (LKS Jawiszowice), Szymon Kasperczyk (Korona Harmęże), Dominik Kochan (Korona Harmęże), Daniel Gałuszka (Hejnał Kęty), Daniel Korzonkiewicz (Hejnał Kęty), Maciej Łabaj (LKS Rajsko), Dariusz Wójcik (Soła Łęki), Dawid Bielawa (LKS Bobrek), Dariusz Dębosz (LKS Bobrek), Grzegorz Zajas (LKS Bobrek), Damian Mączka (Strumień Polanka Wlk.), Łukasz Opitek (LKS Gorzów), Adam Bączek (LKS Jawiszowice), Bartłomiej Oczkoś (Orzeł Witkowice), Dariusz Kapciński (Zaborzanka Zaborze), Marcin Baran (LKS Gorzów), Kamil Chylaszek (LKS Bobrek), Konrad Żmuda (Soła Łęki), Szymon Karpiński (Hejnał Kęty), Mateusz Gębołyś (Hejnał Kęty), Zbigniew Wasztyl (Strumień Polanka Wlk.), Radosław Kuzia (Zatorzanka Zator), Szczepan Biernatek (Strumień Polanka Wlk.), Sebastian Głowiński (Zaborzanka Zaborze), Mateusz Janeczek (Korona Harmęże), Dariusz Olszowy (Korona Harmęże), Wojciech Kubica (LKS Jawiszowice), Piotr Wesecki (LKS Gorzów)

autor: mulek_7

Kopiowanie bez zgody administratora zabronione!

Orzeł - Grojec 7.06.09r.