Orzeł Witkowice - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Orzeł Witkowice - Zgoda Malec 6:5
  • Orzeł Witkowice - KS Chełmek 1:1
  •        

Logowanie

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1
Hejnał Kęty - Orzeł Witkowice
Zatorzanka Zator - Soła Łęki
Zaborzanka Zaborze - LKS Gorzów
Zgoda Malec - LKS Rajsko
Skawa Podolsze - Górnik Brzeszcze
LKS Bobrek - Przeciszovia Przeciszów
Solavia Grojec - Strumień Polanka Wlk.

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 30, wczoraj: 35
ogółem: 1 102 503

statystyki szczegółowe

Zczuba.tv

Terminarz rozgrywek

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2016-08-13 Hejnał Kęty Orzeł Witkowice 17:00
2016-08-13 Zatorzanka Zator Soła Łęki 17:00
2016-08-13 Zaborzanka Zaborze LKS Gorzów 17:00
2016-08-13 Zgoda Malec LKS Rajsko 17:00
2016-08-13 Skawa Podolsze Górnik Brzeszcze 17:00
2016-08-14 LKS Bobrek Przeciszovia Przeciszów 17:00
2016-08-14 Solavia Grojec Strumień Polanka Wlk. 11:00
2016-08-20 Orzeł Witkowice Strumień Polanka Wlk. 17:00
2016-08-20 Przeciszovia Przeciszów Solavia Grojec 17:00
2016-08-20 Górnik Brzeszcze LKS Bobrek 17:00
2016-08-20 LKS Rajsko Skawa Podolsze 17:00
2016-08-20 LKS Gorzów Zgoda Malec 17:00
2016-08-20 Soła Łęki Zaborzanka Zaborze 17:00
2016-08-20 Hejnał Kęty Zatorzanka Zator 17:00
2016-08-27 Zatorzanka Zator Orzeł Witkowice 11:00
2016-08-27 Zaborzanka Zaborze Hejnał Kęty 17:00
2016-08-27 Zgoda Malec Soła Łęki 17:00
2016-08-27 Skawa Podolsze LKS Gorzów 17:00
2016-08-27 LKS Bobrek LKS Rajsko 17:00
2016-08-27 Strumień Polanka Wlk. Przeciszovia Przeciszów 17:00
2016-08-28 Solavia Grojec Górnik Brzeszcze 11:00
2016-09-03 Orzeł Witkowice Przeciszovia Przeciszów 17:00
2016-09-03 Górnik Brzeszcze Strumień Polanka Wlk. 17:00
2016-09-03 LKS Rajsko Solavia Grojec 17:00
2016-09-03 LKS Gorzów LKS Bobrek 17:00
2016-09-03 Soła Łęki Skawa Podolsze 17:00
2016-09-03 Hejnał Kęty Zgoda Malec 17:00
2016-09-03 Zatorzanka Zator Zaborzanka Zaborze 17:00
2016-09-10 Zaborzanka Zaborze Orzeł Witkowice 17:00
2016-09-10 Zgoda Malec Zatorzanka Zator 17:00
2016-09-10 Skawa Podolsze Hejnał Kęty 17:00
2016-09-10 LKS Bobrek Soła Łęki 17:00
2016-09-10 LKS Gorzów Solavia Grojec 17:00
2016-09-10 Strumień Polanka Wlk. LKS Rajsko 17:00
2016-09-10 Przeciszovia Przeciszów Górnik Brzeszcze 17:00
2016-09-17 Orzeł Witkowice Górnik Brzeszcze 17:00
2016-09-17 LKS Rajsko Przeciszovia Przeciszów 17:00
2016-09-17 LKS Gorzów Strumień Polanka Wlk. 17:00
2016-09-17 Soła Łęki Solavia Grojec 17:00
2016-09-17 Hejnał Kęty LKS Bobrek 17:00
2016-09-17 Zatorzanka Zator Skawa Podolsze 17:00
2016-09-17 Zaborzanka Zaborze Zgoda Malec 17:00
2016-09-24 Zgoda Malec Orzeł Witkowice 17:00
2016-09-24 Skawa Podolsze Zaborzanka Zaborze 17:00
2016-09-24 LKS Bobrek Zatorzanka Zator 17:00
2016-09-24 Strumień Polanka Wlk. Soła Łęki 17:00
2016-09-24 Przeciszovia Przeciszów LKS Gorzów 17:00
2016-09-24 Górnik Brzeszcze LKS Rajsko 17:00
2016-09-25 Solavia Grojec Hejnał Kęty 11:00
2016-10-01 Orzeł Witkowice LKS Rajsko 16:00
2016-10-01 LKS Gorzów Górnik Brzeszcze 16:00
2016-10-01 Soła Łęki Przeciszovia Przeciszów 16:00
2016-10-01 Hejnał Kęty Strumień Polanka Wlk. 16:00
2016-10-01 Zatorzanka Zator Solavia Grojec 16:00
2016-10-01 Zaborzanka Zaborze LKS Bobrek 16:00
2016-10-01 Zgoda Malec Skawa Podolsze 16:00
2016-10-08 Skawa Podolsze Orzeł Witkowice 16:00
2016-10-08 LKS Bobrek Zgoda Malec 16:00
2016-10-08 Strumień Polanka Wlk. Zatorzanka Zator 16:00
2016-10-08 Przeciszovia Przeciszów Hejnał Kęty 16:00
2016-10-08 Górnik Brzeszcze Soła Łęki 16:00
2016-10-08 LKS Rajsko LKS Gorzów 16:00
2016-10-09 Solavia Grojec Zaborzanka Zaborze 11:00
10  2016-10-15 Orzeł Witkowice LKS Gorzów 16:00
10  2016-10-15 Soła Łęki LKS Rajsko 16:00
10  2016-10-15 Hejnał Kęty Górnik Brzeszcze 16:00
10  2016-10-15 Zatorzanka Zator Przeciszovia Przeciszów 16:00
10  2016-10-15 Zaborzanka Zaborze Strumień Polanka Wlk. 16:00
10  2016-10-15 Zgoda Malec Solavia Grojec 16:00
10  2016-10-15 Skawa Podolsze LKS Bobrek 16:00
11  2016-10-22 LKS Bobrek Orzeł Witkowice 15:00
11  2016-10-22 Strumień Polanka Wlk. Zgoda Malec 15:00
11  2016-10-22 Przeciszovia Przeciszów Zaborzanka Zaborze 15:00
11  2016-10-22 Górnik Brzeszcze Zatorzanka Zator 15:00
11  2016-10-22 LKS Rajsko Hejnał Kęty 15:00
11  2016-10-22 LKS Gorzów Soła Łęki 15:00
11  2016-10-23 Solavia Grojec Skawa Podolsze 11:00
12  2016-10-29 Orzeł Witkowice Soła Łęki 15:00
12  2016-10-29 Hejnał Kęty LKS Gorzów 15:00
12  2016-10-29 Zatorzanka Zator LKS Rajsko 15:00
12  2016-10-29 Zaborzanka Zaborze Górnik Brzeszcze 15:00
12  2016-10-29 Zgoda Malec Przeciszovia Przeciszów 15:00
12  2016-10-29 Skawa Podolsze Strumień Polanka Wlk. 15:00
12  2016-10-29 LKS Bobrek Solavia Grojec 15:00
13  2016-11-05 Strumień Polanka Wlk. LKS Bobrek 14:00
13  2016-11-05 Przeciszovia Przeciszów Skawa Podolsze 14:00
13  2016-11-05 Górnik Brzeszcze Zgoda Malec 14:00
13  2016-11-05 LKS Rajsko Zaborzanka Zaborze 14:00
13  2016-11-05 LKS Gorzów Zatorzanka Zator 14:00
13  2016-11-05 Soła Łęki Hejnał Kęty 14:00
13  2016-11-06 Solavia Grojec Orzeł Witkowice 11:00

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2016-08-06 Orzeł Witkowice 6:5 Zgoda Malec zobacz ›
---  2016-08-10 Orzeł Witkowice 1:1 KS Chełmek zobacz ›

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Reklama

Transfery (jesień 16/17)

Przybyli:

Bartłomiej Kawczak (LKS Jawiszowice) - transfer definitywny.

Kamil Sienkiewicz (Skawa Wadowice)

Waldemar Szypuła (Burza Roczyny)

Damian Jekiełek (wznowił treningi)

Marcin Jekiełek (wznowił treningi)

Dawid Mirocha (z drużyny juniorów)

Patryk Bogunia (z drużyny juniorów)

Dominik Rusek (z drużyny juniorów)

Odeszli:

Tomasz Migdałek (Przeciszovia Przeciszów)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ostatnie spotkanie

Orzeł Witkowice 1:1 KS Chełmek
2016-08-10, 18:00:00
Karne 4:5.
     
spotkanie pucharowe
oceny zawodników »

Wyniki

Mecze sparingowe
Orzeł Witkowice 6:5 Zgoda Malec
Orzeł Witkowice 1:1 KS Chełmek

Kalendarium

23

09-2018

niedziela

24

09-2018

pon.

25

09-2018

wtorek

26

09-2018

środa

27

09-2018

czwartek

28

09-2018

piątek

29

09-2018

sobota

Partnerzy medialni

 

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Losowa galeria

Orzeł - Grojec 7.06.09r.
Ładowanie...

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Kontakt

W przypadku pytań uzupełnień itp. prosimy o kontakt z administracją strony lksorzel.futbolowo.pl:

e-mail: orzelwitkowice@interia.pl

                    

Wyszukiwarka